Gündem | 14.10.2022 10:00:48

Koruma Temizlik iki ödül aldı

Koruma Temizlik iki ödül aldı
Koruma Temizlik, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda iki ödül kazandı.

Koruma Şirketler Grubu bünyesindeki Koruma Temizlik A.Ş., Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda biri Bronz, biri Yetkinlik olmak üzere iki ödüle birden layık görüldü.

1963 yılında ‘Hypo’ markası ile çamaşır suyunu öncü olarak piyasaya süren ve temizlik ürünleri üzerine çalışmalarını başlatan Koruma Temizlik, Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda iki ödül birden kazandı.

 Yerli veya yabancı firmalar tarafından üretilen özgün ambalaj tasarımların, farklı ve yenilikçi ambalaj uygulamalarının ödüllendirildiği yarışmada, Koruma Temizlik, “Gıda Dışı Ürün Ambalajları” kategorisinde, tüketicinin kullanımına yönelik kolaylığı ve inovatif tasarımı nedeniyle “Hyper Active Kireç Çözücü” ürünü ile Bronz Ödül’e layık görüldü. Koruma Temizlik, yarışmada aynı zamanda tüketicilerin beğenisini ve güvenini kazanan markası “Hyper Hypo Ultra Çamaşır Suyu Ailesi” ile de “Yetkinlik Ödülü”nün sahibi oldu.  Ödülleri Koruma Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı aldı.Paylaş: