Etkinlik | 24.05.2022 15:19:44

Dino Dog Club'da "patimle öğreniyorum" denildi

Dino Dog Club'da
Dino Dog Club, “Acil Durumda Veterinere Gidinceye Kadar Neler yapmalı ve Yapmamalıyız” seminerini gerçekleştirdi.


Dino Dog Club, bahar programı etkinliklerinden bir tanesi olan “Acil Durumda Veterinere Gidinceye Kadar Neler yapmalı ve Yapmamalıyız” seminerini 22 Mayıs günü gerçekleştirdi.  Etkinlikte veteriner hekim Selen Çokgör ün sunumu ve soru cevaplarla daha bilinçli evcil hayvan sahipliği için  #patimleöğreniyorum denildi.

2015 yılından bu yana kedi, köpek, at ve egzotik canlılar odaklı veterinerlik yapan , Harvard Medikal'de “Bağışıklık ve Psikoloji “ programlarını tamamlayan  Selen Çokgör, hem örneklerle hem de can dostu  Karanfil ile yaptığı sunum ile katılımcılara faydalı bilgiler verdi.

Etkinlik, köpek sahibi koçu ve eğitmeni Sedat Bensason ile #DinoDogClubFunday programı ile devam etti. Patili dostların davranışları ve bu davranışları şekillendiren kişilerin tutum ve davranışları kapsamında, pozitif eğitim ve gelişim çalışmaları ve sosyalleşmenin yaşam kalitesine etkisi üzerinde  örnek uygulamalar gerçekleştirildi.

Etkinliğe katılan ilk defa evcil hayvan sahibi olmayı planlayan misafirler ise, sorumlu bilinçli evcil hayvan sahibi olmak hakkında bilgi ve deneyim edinme şansı buldular.Paylaş: