Gündem | 28.04.2022 14:03:47

Voonka e-PWR, metaverse lansmanı ile tanıtıldı

Voonka e-PWR, metaverse lansmanı ile tanıtıldı
E-sporcular dahil olmak üzere bilgisayara uzun süre maruz kalan birçok meslek grubu için oluşan risk faktörlerine özel olarak geliştirildi.

E-sporcular dahil olmak üzere bilgisayara uzun süre maruz kalan birçok meslek grubu için oluşan risk faktörlerine özel olarak geliştirilen Voonka e-PWR ürününün basın tanıtımını 27 Nisan Çarşamba günü Metaverse’de gerçekleştirerek bu platformda yapılan ilk sağlık iletişimi lansmanını hayata geçirdiKampotu İlaç yeni ürünü Voonka e-PWR’ ı, 27 Nisan Çarşamba günü Metaverse’de gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı.

Eğitim, iş hayatı ve sosyal yaşamda çevrim içi uygulamaların kullanımının artmasıyla; daha önce bir bilimkurgu filmi sahnesinde görebileceğimiz birçok şeyi halihazırda yaşantımıza entegre ettik. Teknolojik gelişmeler; sanal dünya ile fiziksel dünyayı bir bütün haline getirdi. "Evrenin ötesi", “öte evren” ya da "üst evren" olarak Türkçeleştirebileceğimiz Metaverse, içerisinde bulunduğumuz gerçek evreni ve pek çok sanal alt evreni kapsayan çok boyutlu kurgusal bir dijital evren olarak biliniyor ve internetin geleceği olarak tanımlanıyor. 

Hem yeni ürünleri hem de metaverse’de gerçekleşen ilk sağlık iletişimi lansmanıyla ilgili konuşan Kampotu İlaç Genel Müdürü Beril Koparal Ergün: “Kampotu İlaç olarak yenilikleri ve teknolojiyi süreçlerimize dahil etmeyi çok önemsiyoruz. Voonka Vitamins grubumuzun yeni üyesi Voonka e-PWR özellikle bilgisayar başında uzun zaman geçiren e-sporcular dahil olmak üzere birçok meslek grubu için oluşan risk faktörlerine özel olarak geliştirilen; zihin, beden ve göz sağlığını destekleyen bir ürün. Gıda +ödüllerinde Türkiye’nin 2022 yılında en yenilikçi gıda takviyesi ödülünü alan e-PWR ürünümüz yenilikçi vizyonumuzu desteklerken, lansmanı Metaverse dünyasına yakışan bir ürün oldu’ dediPaylaş: