Hakkımızda

Dünya Eko Grubu bünyesinde yayınlanmakta olan iyi yaşam dergisi İyilik&Sağlık olsun ‘Bedenine ve Dünyaya Değer Kat" bakış açısı ile 2 ayda bir okuyucusuyla buluşuyor.

Sağlık, beslenme, spor, sosyal girişimcilik, tarım, sanat gibi iyi yaşama katkı sunan konuların yer aldığı dergi www.dunyastore.com adresinde de satışa sunuluyor ve abonelik fırsatları veriliyor. 


 DÜNYA EKO HAKKINDA:

Temellerini duayen gazeteci rahmetli Nezih Demirkent’in attığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi kızı Didem Demirkent tarafından yürütülen Dünya Eko A.Ş. kurumsal yayıncılık alanında Türkiye’nin önde gelen kurum ve şirketlerine yayıncılık hizmeti veriyor. İçerik hazırlama ve grafik tasarım dışında baskı hizmeti ile birlikte ‘anahtar teslim yayıncılık’ anlayışıyla faaliyetlerini yürüten şirket, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İstanbul Sanayi Odası, Ankara Sanayi Odası, Kayseri Sanayi Odası gibi kurumlar ile Aksa Akrilik Elyaf, Erdemir, Shell gibi kuruluşların yayınlarını hazırlayarak okurların beğenisine sunuyor.

Başta Cambridge University Press olmak üzere birçok yayınevinin Türkiye Distribütörü olarak yabancı dil eğitim materyallerinin satışının yanı sıra, ilgili yayınların müfredata uyumu ve nasıl işleneceği hakkında eğitimler vererek okullara çözüm ortaklığını sürdüren şirket, bünyesinde bulunan basımevi ile de çok sayıda dergi, gazete, broşür ve yayının da baskısını gerçekleştiriyor. Şirket aynı zamanda Financial Times, The New York Times, The Wall street Journal, The Economist başta olmak üzere birçok yabancı ve yerli yayının basım, satış ve dağıtım faaliyetlerini de sürdürüyor.

www.dunyaeko.com.tr